dla biznesu

Coaching dla biznesu

Jak mogę pomóc Twojej firmie?

Wspieram firmy i ich pracowników w tworzeniu wewnętrznego balansu i zdrowego stylu życia, który daje stabilność psychologiczną i możliwości efektywnego realizowania się zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Poprzez indywidualne spotkania coachingowe, praktykę jogi, medytacje i mindfulness czy webinary jesteśmy w stanie przywrócić harmonię i spokój. Tworzę przestrzeń do rozwoju i odkrywania unikalnego potencjału. Wierzę, że dając pracownikom możliwość doświadczania balansu pomiędzy życiem a pracą, kreujemy lepszą przyszłość każdego biznesu.

Coaching biznesowy

Life Coaching dla Pracownika

Indywidualne sesje wspierające dla pracownika. 2 lub 4 sesje w miesiącu / 45-60 minut. Sesje prowadzone są na ZOOM. Praca nad wyznaczonym celem, by wydobyć pełen potencjał i wzmocnić motywację oraz zaplanować efektywne działania. 

Life Coaching dla Firm

Pakiet wspierający dla firm. Dostępność na sesje indywidualne w odgórnie ustalonych godzinach i dniach tygodnia. Możliwość doraźnego coachingu daje Twoim pracownikom wsparcie jakiego potrzebują w trudnych momentach zarówno w pracy i życiu. 

JOGA w BIURze

Joga online w godzinach pracy. Sesje 20/30/60min. Możliwość przepowadzania zajęć na macie lub przy biurku z użyciem krzeseł. Wspomaga uważność i prawidłową postawę ciała.

JOGA PO PRACY​

Joga online po zakończeniu pracy. Sesje 60 minut. Zajęcia popołudniowe na macie w ramach wsparcia pracownika w odnalezieniu balansu w ciele i harmonii w umyśle.

Sesje Medytacyjne

Poranne lub w porze lunchu. Sesje medytacyjne 15-30 minut dla wsparcia uważności i koncentracji. Świetnie sprawdzają się na żywo jak i w formie nagrań do odtworzenia. 

webinar

Przykładowe tematy to stres, work-life balance, techniki oddechowe, mindfulness, medytacje czy jak praktykować jogę w domu. Spotkania interaktywne lub w formie wykładu, które można też połączyć z ćwiczeniami praktycznymi. 

Chcesz wiedzieć więcej?
Umów się na spotkanie!

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy. Dzięki rozpoznaniu zapotrzebowania będę w stanie stworzyć dla Was idealny pakiet. Tak jak różne są oczekiwania, tak różna jest też wysokość inwestycji, dlatego wycenę przygotowuję po dokładnym określeniu zakresu współpracy.

referencje