coaching

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Jako psycholog i coach wspieram Cię  w pozytywnych zmianach. W ramach serii indywidualnych spotkań w realu lub online zweryfikujemy, gdzie chcesz się widzieć w przyszłości i jak tam dojść. Sprawdzimy też jakie bariery stoją Ci na drodze i jak je pokonać. Jeśli będziesz tego potrzebowała, stanę na straży Twoich postępów. Dostarczę Ci narzędzi, które pomogą Ci budować świadomość o samej sobie. Umów się na sesję powitalną i sprawdź czy właśnie takiej relacji i wsparcia poszukujesz.

LIFE COACHING

Coaching to proces zmiany, a coach to wsparcie w jego trakcie. Czego to ma być zmiana i jakie będą efekty, zależy przede wszystkim od Ciebie. Potrzeby są tak różne, jak różni są ludzie. Jeśli jesteś gotowa, by wziąć odpowiedzialność za swoje życie, ale nie do końca wiesz od czego zacząć…  Jeśli masz problem z konsekwencją i strukturą w działaniu life coaching może Ci pomóc. W trakcie sesji definiujesz kim jesteś, kim chcesz być i jak to osiągnąć. Wyznaczasz cele i środki. Stawiasz pierwsze kroki w osiąganiu swojego dobrostanu. Gotowa do zmian?

COACHING kariery

Czujesz stagnację i brak motywacji w pracy? Cele jakie zakładałaś stały się nieaktualne? Brakuje Ci rozwoju i wsparcia ze strony pracodawcy? Weź sprawy w swoje ręce i umów się na sesję. Wspólnie stworzymy plan działania tak abyś mogła wrócić na właściwe tory. Twoja kariera i satysfakcja są bardzo ważne. Umów się już dziś. 

TRANSFORMACJE

Jesteś na rozdrożu – bijesz głową w mur i nie wiesz co dalej? Czujesz, że nie tak miało to wszystko wyglądać? Byłam tam i wiem jak trudny to czas. Jest kilka sposobów by sobie z tym radzić. Rozmowa jest nieocenionym narzędziem, dzięki któremu można sobie pewne sprawy poukładać.  Pomogę Ci wyjść ze strefy komfortu i zmierzyć się z nowa rzeczywistością. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Możemy go zrobić razem.

SPOTKAJMY SIĘ
W PRZESTRZENI

Znajdź czas dla siebie. Spotkaj się ze mną. Może być to udział w grupowym warsztacie lub seria sesji online, dzięki którym bez wychodzenia z domu możesz zrobić coś dla siebie. Sprawdź w moim kalendarzu co i kiedy się dzieje. Umówmy się indywidualnie lub zorganizujmy wyjątkowe spotkanie z Tobą i Twoimi dziewczynami. Napisz do mnie – poszukamy możliwości dopasowanych do Ciebie.

kOBIETA W PEŁNI - WARSZTATOWY KRĄG KOBIET

Comiesięczne spotkania dla kobiet, organizowane z myślą o uwalnianiu emocji, budzeniu kobiecego potencjału, poszukiwaniu inspiracji i wsparcia. Spotykamy się w okolicy pełni księżyca, by wraz z jego blaskiem rozbudzić to co uśpione. Zarezerwuj dla siebie 3 godzinną sesję, w trakcie której  będziesz mogła podzielić się swoimi troskami, ale też sukcesami. Wszystko po to by odkrywać siebie na nowo i stać się Kobietą w Pełni. W trakcie sesji poszukamy również oczyszczenia i relaksu w trakcie praktyki jogi nidry. Dołącz do grupy kobiet takich jak ty – wrażliwych, poszukujących i refleksyjnych. 

warsztaty ART OF peacefulness

Cykl warsztatów łączących pracę nad ciałem i umysłem. Spotkania oparte są o budowanie pomostu pomiędzy filozofią wschodu, a psychologią zachodnią. Główną ideą zajęć jest samorozwój i osiąganie dobrostanu – spokoju w głowie i ciele.  Każda z części warsztatu może funkcjonować jako osobny filar, w którym możesz wziąć udział jednostkowo. Razem natomiast tworzą całość, która daje Ci jeszcze większe szanse na osiągnięcie dobrostanu.

W trakcie warsztatów sięgamy po narzędzia takie jak asany, aromaterapia, masaż dźwiękiem, joga nidra, medytacja, pranajamy, ale też koło życia czy testy osobowościowe. Wszystko po to by lepiej poznać siebie oraz uczyć się nowych sposobów na lepsze jutro. Jeśli chcesz poznać zakres tematów, zgłoś swoje zainteresowanie w formularzu kontaktowym, a otrzymasz pełny program i informacje formalne.

ART OF PEACEFULNESS (e-kurs)

Nie zawsze możemy być fizycznie tam, gdzie dzieją się cuda. Dlatego przenosimy Art of Peacefulness w rzeczywistość internetu.

Cykl 6 tematów ma na celu przybliżenie Cię do satysfakcjonującego życia. Raz na dwa tygodnie otrzymasz ode mnie materiały do samodzielnej pracy. W kolejnym tygodniu weźmiesz udział w godzinnym, grupowym spotkaniu online aby przedyskutować i przećwiczyć nowe nawyki i wyznaczyć sobie cele na kolejny tydzień.

W @kursie możesz wziąć udział z każdego zakątka ziemi i w dogodnym dla Ciebie momencie. Zakres tematów jakie podejmujemy to mindfulness, wartości i cele, wewnętrzny krytyk, zaangażowanie i samodyscyplina, zmiana perspektywy i podejmowanie realnych działań.

Dołącz do kolejnej edycji już dziś!