Ceremonia FULL MOON NIDRA

Celebruj Pełnię Księżyca! Uwolnij się od stresu i pozwól swojemu ciału na odprężenie. Pełnia księżyca to czas kiedy procesy wewnętrzne ulegają intensyfikacji. Warto wtedy stworzyć przestrzeń do obserwacji tego co w środku by móc oczyścić się i uwolnić od tego co już Ci nie służy. W trakcie ceremonii poddasz się głębokiemu rekalsowi podczas praktyki jogi nidry. Posłuchasz o energii księżycowej i wybierzesz się w podróż w głąb siebie.
✨DLA KOGO✨
dla każdego, kto szuka uspokojenia dla ciała i umysłu oraz ma ochotę na zagłębienie się w siebie. Praktyka odpowiednia dla tych, którzy nie medytują w ogóle, chcą rozpocząć przygodę z medytacją, a też tych co regularnie korzystają z różnych technik medytacyjnych
✨INWESTYCJA✨
35PLN bilety dostępne tu: https://jasana.pl/produkt/full-moon-nidra/. Ilość miejsc ograniczona.
✨ JOGA NIDRA✨
Nidra to metoda świadomego śnienia, w której pozwalamy ciału na głęboki odpoczynek porównywalny do tego w trakcie snu. Jednocześnie masz możliwość dostrzec wiadomości, które na codzień mogą być nieuświadomione. Poprzez unikalną sekwencję masz możliwość pracy z manifestacjami. Praktyka może mieć też oddziaływanie terapeutycznie. Więcej o tej praktyce znajdziesz tu:
https://www.facebook.com/groups/jasananidra
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

październik 15 2021

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Koszt

$35.00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Drzewo Życia
ul. Tęczowa 57
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *