Joga

Oferta

Sprawdź różne możliwości i wybierz to co czujesz, że będzie dla Ciebie najlepsze. Proponuję różne style i formy zajęć offline i online. Umówmy się indywidualnie lub zorganizujmy wydarzenie grupowe. Możesz też sprezentować lekcję w postaci bonu.

Najbardziej popularna forma zajęć. Na codzień prowadzę zajęcia w studio jogi, ucząc różnych form dynamicznej Vinyasa Yoga Organizuję oraz sięgając tradycji w statycznej Hatha. Poziom zajęć jest dostosowany do  grupy, dlatego każdy nowy uczestnik jest mile widziany. Regularnie organizuję też warsztaty. Sprawdź kalendarz, by dowiedzieć się, gdzie spotkasz mnie na macie. 

Ja indywidualnie

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pełnej i wyłącznej uwagi nauczycielki ta forma jest dla Ciebie. Spotykamy się u mnie, u ciebie lub w studio i pracujemy nad tym czego najbardziej potrzebujesz. Otrzymujesz wsparcie w asanach, które są wyzwaniem. Dzięki tej formie szybciej się rozwijasz. Nauczę Cię też sekwencji do samodzielnej praktyki.

Poznaj techniki i narzędzie, które podniosą twoją efektywność w pracy. Dzień rozpoczęty od praktyki w biurze czy chwila przerwy, pozwalająca na oderwanie się od biurka, pomaga zachować zdrowe ciało i równowagę psychiczną. Joga sprzyja także koncentracji! Forma i intensywność zajęć jest dopasowana do oczekiwań uczestników.

Nie możesz spotkać się ze mną na żywo? Nic nie szkodzi! Spotkajmy się w przestrzeni internetu. Regularnie prowadzę zajęcia online na moim profilu Facebook. Korzystam też z platformy ZOOM do zajęć indywidualnych. Niech odległość nie stoi Ci na drodze do samorozwoju!

Hatha Yoga - Powitanie tradycji

Joga, od której wszystko się zaczęło. Praktyka osadzona w tradycyjnym podejściu i rytuale. Statyczna, wolniejsza i precyzyjna. Niesie ze sobą wzmocnienie ciała i jego otwarcie. Pomaga w ukojeniu zmysłów, buduje świadomość sylwetki i uczy uważności. Na zajęciach poza praktyką fizyczną w asanach, pojawiają się elementy mantr, medytacji i pranajamy.

Vinyasa Flow - Doświadczanie różnorodności

Nowocześniejsza, bardziej dynamiczna i energetyczna forma jogi. Wybierana często przez tych, którzy mają problem z gonitwą myśli – tu nie ma na nią miejsca i czasu. W trakcie zajęć koncentrujemy się na płynności ruchów ciała i połączenie go z oddechem. Intencją zajęć jest oczyszczenie umysłu przez bycie w teraźniejszości i bliskie połączenie z ciałem. Zajęcia mobilizują i pobudzają by na koniec jeszcze głębiej wejść w relaks.

Yoga Nidra - Sen jogi

Eliksir dla duszy. Odprężenie dla ciała. Zajęcia rozpoczynają się pracą z oddechem lub delikatnym rozciąganiem by następnie wejść w głęboki relaks podczas leżącej medytacji prowadzonej. Dzięki praktyce możliwa jest eksploracja wewnętrznego świata i tego co podświadome. Uwalnia od stresu i pozwala odnaleźć w sobie spokój.

warsztaty

Postaw na swój rozwój. Forma warsztatów łączy w sobie jogę na macie i poza nią. W zależności od tematu, prowadzimy poszukiwania w różnych kontekstach. Sprawdź inne perspektywy.

Relaks i regeneracja? Szkolenie uważności i koncentracji? Medytacja… Wsłuchiwanie się w siebie. A może poszukiwanie wewnętrznego dziecka? Odkrywanie swojego potencjału. Otwieranie tego co pozamykane. Warsztatowo zawsze skupiamy się na dostarczeniu rzetelnej wiedzy ale też praktyczne przepracowanie zagadnień. A wszystko to w przyjaznej, inspirującej i nieoceniającej atmosferze wsparcia i synergii grupy. Sprawdź w kalendarzu, gdzie i kiedy możesz do nas dołączyć. A jeśli masz chęć mogę przygotować warsztat odpowiadający na indywidualne potrzeby Twojej grupy.

medytacje

Medytacja to znakomite narzędzie do spotykania się ze swoim prawdziwym obliczem. Ilość bodźców na jaką jesteśmy na codzień wystawiani, ciągła potrzeba działania i zaburzenie cykliczności sprawia, że ludziom zachodu wyciszenie sprawia trudność. Dlatego przygotowuje dla Ciebie medytacje prowadzone. Nagrania skonstruowane są tak byś mogła podążać za instrukcjami by w efekcie zjednoczyć się w ciele, umyśle i duszy. 

Odnajdź siebie

Joga to różne style i formy. Nie ma lepszych i gorszych. 

Wsłuchując się we własne potrzeby, możesz dobrać to, co jest dla Ciebie najlepsze w danym momencie.