Joga

Oferta

 

Sprawdź  różne możliwości i wybierz to co czujesz najlepiej. Proponuję różne style i formy zajęć, warsztaty rozwojowe i wprowadzenie do tego czym jest joga. Umówmy się indywidualnie lub zorganizujmy wydarzenie dla Ciebie i bliskich Ci kobiet.

Najbardziej popularna forma zajęć. Sprawdź kalendarz, by dowiedzieć się, gdzie uczę stylu, w którym najlepiej się odnajdujesz. Poziom zajęć jest dostosowany do  grupy, dlatego każdy nowy uczestnik jest mile widziany. Wartość dodana – pozytywna interakcja z grupą!

Ja indywidualnie

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pełnej i wyłącznej uwagi nauczycielki ta forma jest dla Ciebie. Spotykamy się u mnie lub u ciebie i pracujemy nad tym czego najbardziej potrzebujesz. Otrzymujesz wsparcie w asanach, które są wyzwaniem. Dzięki tej formie szybciej się rozwijasz. Nauczę Cię też sekwencji do samodzielnej praktyki.

Poznaj techniki i narzędzie, które podniosą twoją efektywność w pracy. Dzień rozpoczęty od praktyki w biurze czy chwila przerwy, pozwalająca na oderwanie się od biurka, pomaga zachować zdrowe ciało i równowagę psychiczną. Joga sprzyja także koncentracji! Forma i intensywność zajęć jest dopasowana do oczekiwań uczestników.

Hatha Yoga - Powitanie tradycji

Joga, od której wszystko się zaczęło. Praktyka osadzona w tradycyjnym podejściu i rytuale. Statyczna, wolniejsza i precyzyjna. Niesie ze sobą wzmocnienie ciała i jego otwarcie. Pomaga w ukojeniu zmysłów, buduje świadomość sylwetki i uczy uważności. Na zajęciach poza praktyką fizyczną w asanach, pojawiają się elementy mantr, medytacji i pranajamy.

Vinyasa Flow - Doświadczanie różnorodności

Nowocześniejsza, bardziej dynamiczna i energetyczna forma jogi. Wybierana często przez tych, którzy mają problem z gonitwą myśli – tu nie ma na nią miejsca i czasu. W trakcie zajęć koncentrujemy się na płynności ruchów ciała i połączenie go z oddechem. Intencją zajęć jest oczyszczenie umysłu przez bycie w teraźniejszości i bliskie połączenie z ciałem. Zajęcia mobilizują i pobudzają by na koniec jeszcze głębiej wejść w relaks.

Yoga Nidra - Sen jogi

Eliksir dla duszy. Odprężenie dla ciała. Zajęcia rozpoczynają się pracą nad elastycznością oraz delikatnym rozciąganiem by następnie wejść w głęboki relaks podczas leżącej medytacji prowadzonej. Dzięki praktyce możliwa jest eksploracja wewnętrznego świata i tego co podświadome. Uwalnia od stresu i pozwala odnaleźć w sobie spokój.

warsztaty

Postaw na swój rozwój. Forma warsztatów łączy w sobie jogę na macie i poza nią. W zależności od tematu, prowadzimy poszukiwania w różnych kontekstach. Sprawdź inne perspektywy.

Relaks i regeneracja? Szkolenie uważności i koncentracji? Medytacja… Wsłuchiwanie się w siebie. A może poszukiwanie wewnętrznego dziecka? Odkrywanie swojego potencjału. Otwieranie tego co pozamykane. Warsztatowo zawsze skupiamy się na dostarczeniu rzetelnej wiedzy ale też praktyczne przepracowanie zagadnień. A wszystko to w przyjaznej, inspirującej i nie oceniającej atmosferze wsparcia i synergii grupy. Sprawdź w kalendarzu, gdzie i kiedy możesz do nas dołączyć. A jeśli masz chęć mogę przygotować warsztat odpowiadający na indywidualne potrzeby Twojej grupy.

LEKCJE O JODZE

Dzielenie się wiedzą o jodze to dla mnie sama przyjemność. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, spotkajmy się w wariancie formalnym lub troszkę mniej. Godzinne, teoretyczne “Lekcje o jodze” mogą mieć miejsce w szkołach, firmach, kafejkach, domach seniora. Uczę czym jest joga na macie, ale też poza nią. 

Odnajdź siebie

Joga to różne style i formy. Nie ma lepszych i gorszych. 

Wsłuchując się we własne potrzeby, możesz dobrać to, co jest dla Ciebie najlepsze w danym momencie.