moja opowieść

Cześć! Mam na imię Natalia – opowiem Ci o mojej podróży…

Moja droga miała wiele zakrętów. Wszystkie niezbędne do ukształtowania tego kim jestem dziś. Lubię tę moją historię. Przyjaciele mówią, że nie boję się żyć na całego. To prawda. Długo jednak bałam się słuchać samej siebie. Od chwili, w które zaczęłam to robić wiele się zmieniło. Małymi kroczkami zaczęłam podążać swoją własną ścieżką. I to właśnie ta podróż jest najcenniejsza z wszystkich.

Chcę pomagać innym w dostrzeżeniu ich własnych ścieżek. Wspierać w transformacji. Dodawać odwagi w walce o siebie. W mojej przemianie ogromną zasługę ma joga. Dlatego właśnie postanowiłam dzielić się nią z innymi. Wierzę, że dzięki temu, któregoś dnia ktoś inny doświadczy tego co ja. Uwielbiam pracę z ludźmi.  Budzenie w innych potencjału i wsparcie jakie daje nieoceniająca rozmowa coachingowa, przynosi niesamowite efekty. 

Wszystkiego, czym się dzielę, doświadczyłam na własnej skórze.

Natalia Jasana psycholog

moja podróż

W 2009 ukończyłam z wyróżnieniem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, dzisiejszym Uniwersytecie SWPS. Ciągnęło mnie w stronę strategii marek i tak też kierowałam swoje kroki zawodowe. 5 lat w branży reklamowej i zwrot tuż przed 30stką. Chciałam czegoś więcej niż rutynowy dzień jak codzień. Złożenie wypowiedzenia i rezygnacja z bezpiecznej posady była chyba najtrudniejszym momentem. Chciałabym powiedzieć, że później było już z górki, ale to nie do końca prawda.

…zaraz zaraz… Znasz to? Życie pełne sukcesów zawodowych, dobre pieniądze i jeszcze lepsze perspektywy, a Ty dalej czujesz, że coś jest nie tak? 

Spakowałam plecak. Wyjechałam do Norwegii, by zarobić na marzenia. Skandynawia stała się moim drugim domem, do którego regularnie wracam. Później była Nowa Zelandia, Australia, Indonezja, Malezja, Myanmar, Tajlandia, Indie, Islandia, Filipiny, Sri Lanka i znów Indie. Lista miejsc do odwiedzenia z każdą podróżą zamiast skracać, ciągle się wydłuża.

Opowieść o mnie

Obie z podróży do źródła były jogowe. Najpierw dwa tygodnie z jogą Iyengara – to od tego stylu zaczęła się moja przygoda z jogą jeszcze w Polsce dziewięć lat temu. W 2018 wróciłam do Indii by wziąć udział w kursie nauczycielskim w  zakresie Hatha i Vinyasa Flow Yoga, akredytowanym przez Yoga Alliance. To był punkt przełomowy. Znów zaczęłam marzyć i odnalazłam cel.

Wróciłam do Wrocławia, by łączyć swoje wieloletnie doświadczenia i wiedzę w zakresie psychologii zachodniej z nowo obraną ścieżką jogiczną i filozofią wschodu. Coachingu uczyłam się, u najlepszych specjalistów z całego świata, w International Coaching Academy. 

Cały czas zgłębiam nowe techniki i doszkalam się. 

Natalia Jasana coach

do czego dążę...

…jako nauczycielka chce być autentyczna i szczera. Dzielić się moją pasją, inspirować i być inspirowaną. Uczyć czym jest joga na macie, ale także poza nią, w dniu codziennym. 

…prowadząc warsztaty chcę tworzyć społeczność ludzi, którzy mają podobne cele i pragnienia. Pokazywać siłę i energię, jaką daje grupa. Uwalniać od stresu i pokazywać jak żyć świadomie. 

…jako psycholog i coach chcę wspierać w transformacjach i osiąganiu celów. Pomagać w usłyszeniu wewnętrznego głosu intulicji i kreowaniu własnej rzeczywistości. Udowadniać, że warto walczyć o siebie.

…podróżując – dosłownie i w przenośni – chcę pomagać w odkrywaniu jak wiele istnieje poza naszą strefą komfortu. Przekraczać granice i poszerzać perspektywy.

blog

YOGA LIFE COACHING w praktyce

Połączenie pomiędzy wschodnią praktyką jogi, a zachodnią metodą coachingu opisałam w artykule „YOGA LIFE COACHING moja recepta na szczęśliwe zycie.”. Pryszedł więc czas na odpowiedź na pytanie jak wykorzystać to połączenie w praktyce?

czytaj całość »

YOGA LIFE COACHING moja recepta na szczęśliwe życie!

Czego chcę w życiu? Co zrobić aby być szczęśliwą? To jedne z kilku pytań, które na pewno zadajesz sobie raz na jakiś czas. Każda z nas szuka recepty na szczęśliwe życie. Yoga Life Coaching to moje autorskie podejście łączące filozofię jogi oraz metody coachingowe. Daje ono szansę na znalezienie odpowiedzi na te i inne pytania.

czytaj całość »