Full Moon Joga Nidra

Pozwól swojemu ciału zasnąć, by wyruszyć w podróż do swojego wnętrza. Pełnia księżyca to czas kiedy procesy wewnętrzne ulegają intensyfikacji. Warto wtedy stworzyć przestrzeń do obserwacji tego co w środku by móc oczyścić się i uwolnić od tego co już Ci nie służy. Joga nidra to metoda medytacji prowadzonej, w której pozwalamy ciału na odpoczynek porównywalny do tego w trakcie snu. Jednocześnie masz możliwość dostrzeżenia wiadomości, które na codzień mogą być nieuświadomione.
✨KIEDY✨
spotkania raz w miesiącu w okolicy pełni księżyca
✨DLA KOGO✨
dla każdego, kto szuka uspokojenia dla ciała i umysłu oraz ma ochotę na zagłębienie się w siebie. Praktyka odpowiednia dla tych, którzy nie medytują w ogóle, chcą rozpocząć przygodę z medytacją, a też tych co regularnie korzystają z różnych technik medytacyjnych
✨JAK✨
Live ZOOM. Link do spotkania otrzymasz przed spotkaniem – zostaw swój email wypełniając formularz https://forms.gle/gUtTf9yd5JSSFB3m9. Ilość mniejsc ograniczona do pierwszych 100 osób!
✨INWESTYCJA✨
free z możliwością dobrowolnego datku wspierającego w organizacji Full Moon Joga Nidra
✨JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ✨
Znajdź miejsce gdzie nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać, uszykuj matę i wygodny strój. Zapewnij sobie komfort na ok 45minut leżenia na plecach – przygotuj więc koc do okrycia, małą poduszkę pod głowę, przepaskę na oczy, bolster i jeśli masz ochotę zapal swoją ulubioną świeczkę.
✨ REGULARNE ZAJĘCIA✨
Raz w tygodniu spotykamy się w grupie

https://www.facebook.com/groups/jasananidra

Data

Lip 22 2021
Expired!

Czas

9:00 pm - 10:00 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *