Full Moon Joga Nidra

Pozwól swojemu ciału zasnąć, by wyruszyć w podróż do swojego wnętrza. Pełnia księżyca to czas kiedy procesy wewnętrzne ulegają intensyfikacji. Warto wtedy stworzyć przestrzeń do obserwacji tego co w środku by móc oczyścić się i uwolnić od tego co już Ci nie służy. Joga nidra to metoda medytacji prowadzonej, w której pozwalamy ciału na odpoczynek porównywalny do tego w trakcie snu. Jednocześnie masz możliwość dostrzeżenia wiadomości, które na codzień mogą być nieuświadomione.
✨KIEDY✨
spotkania raz w miesiącu w okolicy pełni księżyca
✨DLA KOGO✨
dla każdego, kto szuka uspokojenia dla ciała i umysłu oraz ma ochotę na zagłębienie się w siebie. Praktyka odpowiednia dla tych, którzy nie medytują w ogóle, chcą rozpocząć przygodę z medytacją, a też tych co regularnie korzystają z różnych technik medytacyjnych
✨JAK✨
Live na funpage Jasana Yoga
✨INWESTYCJA✨
free
✨JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ✨
Znajdź miejsce gdzie nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać, uszykuj matę i wygodny strój. Zapewnij sobie komfort na ok 45minut leżenia na plecach – przygotuj więc koc do okrycia, małą poduszkę pod głowę, przepaskę na oczy, bolster i jeśli masz ochotę zapal swoją ulubioną świeczkę.

Data

Lut 28 2021
Expired!

Czas

9:00 pm - 10:00 pm

Koszt

free

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Facebook Live
Yoga Nidra Community Group
Kategoria
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *