Kobieta w Pełni

W kobietach drzemie moc. Gromadzimy się w kręgu by dzielić się swoimi doświadczeniami i wzajemnie się wspierać. By poznawać siebie samą w pełnej miłości atmosferze, bez oceniania i porównywania. Gdzie możesz poczuć, że jesteś częścią wspólnoty i choć jesteśmy różne, to jednak tak do siebie podobne. Jednoczymy się w blasku księżyca. Wyzwala on emocje, pozwala dojść do głosu sercu. Otwieramy serca i wsłuchujemy się w głos intuicji by stać się KOBIETAMI W PEŁNI.
W sierpniu spotkanie w duchu znaku WODNIKA, a więc znaku innowacji i zmian, otwarciu na nowe impulsy i niezależności w podejmowanych wyborach. Księżyc będzie nas zatem wspierał w podjęciu tematu życiowych zmian, naszej otwartości na nie i tego co nas przed nimi hamuje. Jeśli czujesz, że te zagadnienia są Ci bliskie tym bardziej powinnaś rozważyć udział właśnie w tym kręgu. W trakcie spotkania połączymy się z żywiołem powietrza. Zadbamy też o pełen relaks i regenerację ciała poprzez praktykę jogi nidy. Będzie to ultra kobiece doświadczenie pełne magicznej mocy!
TEMAT?
GDZIE? Studio Jogi Drzewo Życia
KIEDY? niedziela 22.08.2021
CZAS? 16:00-19:00
ZAPISY? natalia@jasana.pl w tytule KRĄG
Inwestycja: 120pln
PROMO: 2w1 krąg + indywidualna sesja coachingowa online 180 pln
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata 50 pln na konto lub osobiście w gotówce. Wyślij zgłoszenie swojego udziału na email natalia@jasana.pl, a następnie dokonaj opłaty rezerwacyjnej. Dane konta: 03249000050000453073845546 Jasana Yoga Life Coaching Natalia Pinkowska z dopiskiem KRĄG. Możliwość rezerwacji także przez sklep online. Opłata jest bezzwrotna.

Data

sierpień 22 2021
Expired!

Czas

4:00 pm - 7:00 pm

Koszt

$120.00

Lokalizacja

Drzewo Życia
ul. Tęczowa 57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *