KOBIETA W PEŁNI astro krąg dla kobiet czujących

Od nowego roku astrologicznego zapraszam Was do zamkniętego kręgu kobiet, zaczynających lub kroczących drogą świadomości.
💗 Krąg obejmie 12 spotkań – raz w miesiącu przy nowiu księżyca.
💗 Inwestycja w spotkanie to 111pln, a ostatni krąg jest w prezencie.
💗 Pierwszy krąg 03.04. o 17.00 – kolejne spotkania ustalamy wspólnie tak by wszystkim pasowało. Zaproszę was do swojej przestrzeni – adres podam w wiadomości prywatnej.
💗 Krąg woła 11 uczestniczek, które są skłonne zobowiązać się do udziału przez najbliższy rok (co miesięczna opłata konieczna bez względu na realny udział – możliwość podłączenia online).
💗 Spotkania będą osadzone w astrologii, rytuałach i pracy z rozwojem osobistym w odniesieniu do aspektów archetypu znaku zodiaku z jakim spotykamy się w danym miesiącu. Będzie też okazja by uczyć się czytać swój kosmogram. W ramach kręgu otrzymacie też link do MOON NIDRY na nów w formie online.
💗 Zastrzegam, że z kobietami z których nie poznałam osobiście będę przeprowadzać krótkie wywiady by mieć pewność, że nadajemy na tych samych falach. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie na priv.
💗 Ideą zamkniętego kręgu jest stworzenie wspierającej, zaangażowanej społeczności kobiet i nawiązanie głębszych siostrzanych relacji, które będą mogły wspomagać się wzajemnie też pomiędzy spotkaniami. Przywołamy dozę praktyczności do magii i odczarujemy astrologię, by stała się ona mapą wskazówek bez akcentu WooWoo.
💗 Zastrzegam, że jeśli uda mi się spełnić swoje marzenie o wyjeździe na jesień do Indii krąg poprowadzę online (ok. 2 razy). Jeśli któraś z Was będzie podróżować lub kwarantannować i nie będzie mogła uczestniczyć osobiście ma prawo również poprosić o udział zdalny. Podłączamy Cię wtedy na ZOOM w kręgu 🙂
Osobiście bardzo czuję wołanie tego projektu. Wysyłam intencję do Wszecha o pomoc w dotarciu do tych, które czują, że to coś dla nich. Wiem, że zobowiązanie na rok może zniechęcać. Mnie osobiście ono przeraża, bo z moim zamiłowaniem do nowych początków, będzie to nie lada wyzwanie. Wiem jednak, że składając sobie tą obietnicę i dotrzymując słowa jesteśmy w stanie obserwować swoje procesy i tworzyć relacje na głębszym poziomie. Zaangażowanie może i jest trudne, ale czyni CUDA!
Jeśli jesteś zainteresowana wyślij mail na natalia@jasana.pl lub napisz do mnie wiadomość na priv. Tymczasem ślę do Was wirtualne tulenie. Niech moc będzie z nami kobietami 💗

Data

kw. 03 2022
Expired!

Czas

5:00 pm - 7:00 pm

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.