Slow Nidra Flow [Drzewo Życia OnLine]

Slow Down! Zwolnij! I poznaj siebie na nowo!

Unikalne połączenie Slow Vinyasa Flow oraz Jogi Nidry daje możliwość zwolnienia tempa i doświadczenia jogi w szerszym kontekście.

Moje autorskie zajęcia,które mają przede wszystkim na celu pomóc w ponownym połączeniu z Twoim prawdziwym Ja. Przez pierwsze 45 minut eksplorujemy cialo w zwolnionym ruchu by pobudzić energię prany i świadomie doświadczać swojej materialności. Jednocześnie przygotowujemy organizm do wejścia w głęboki relaks jaki niesie ze sobą sen jogina. W trakcie kolejnych 45 minut, leżąc w bezruchu savasany, pozwalamy ciału zasnąć, by połączyć się z tym co po pod powierzchnią. Nidra pozwala Ci śnić świadomie, kreować i eksplorować wewnętrzne pragnienia. Całość pozwoli Ci zadbać o swoje ciało, umysł i duszę. 
 
Zajęcia online dają niepowtarzalną możliwość dołączenia w wybranym przez Ciebie momencie. Możesz wziąć udział w pełnych zajęciach, ale możesz też zdecydować się wyłącznie na Slow Vinyasa Flow lub Jogę Nidrę. Decyzja należy do Ciebie. 
 
Przed zajęciami przygotuj matę, koc, ewentualnie małą poduszkę i opaskę na oczy. W trakcie jogi nidry zadbaj o swój pełen komfort w miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. 

Data

kw. 03 2020
Expired!

Czas

7:15 pm - 8:45 pm

Koszt

$20.00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Drzewo Życia
ul. Tęczowa 57
Kategoria
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.